Cenię sobie, że autor nie unika tematów trudnych i niewygodnych, ale podchodzi do nich z empatią i głęboką analizą. To zachęca do otwartej dyskusji. Ten blog to bezpieczna przestrzeń do trudnych rozmów. Dziękuję za tę odwagę!
Cenię sobie, że autor nie unika tematów trudnych i niewygodnych, ale podchodzi do nich z empatią i głęboką analizą. To zachęca do otwartej dyskusji. Ten blog to bezpieczna przestrzeń do trudnych rozmów. Dziękuję za tę odwagę!
