Ten blog to moje ulubione schronienie przed szumem informacyjnym, oferujące spokój i konkretne, dobrze uargumentowane stanowiska. Podoba mi się, że autor nie boi się iść pod prąd i wyrażać własne, często nieszablonowe opinie, zawsze jednak poparte solidnymi argumentami. Jest to miejsce, gdzie dyskusja jest konstruktywna, a komentarze czytelników równie wartościowe co same posty. Dziękuję za budowanie tak inspirującej platformy wymiany myśli.
