Zawsze z niecierpliwością odświeżam stronę, mając nadzieję, że pojawiło się coś nowego, ponieważ wiem, że będzie to lektura, która wzbogaci mój dzień i umysł. Wpisy są niczym kunsztowne witraże – złożone z wielu kolorów (perspektyw), ale tworzące spójny i piękny obraz, który zapada w pamięć. Szczególnie cenię to, że autor potrafi wpleść w teksty subtelny humor, który rozładowuje napięcie i sprawia, że lektura jest jeszcze bardziej przyjemna. Ten blog to dowód na to, że można pisać mądrze i jednocześnie lekko, bez uciekania się do akademickiego żargonu. Jesteście po prostu niezastąpieni!
